sk cz

KONTAKTY

INFO LINKA :
tel: +421 948 076 520
info(a)srubka.info

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Rotační kartáč TORNADO set » TORNADO PREMIUM

Komínový kartáč rotační TORNADO PREMIUM / čistič komínu


TORNADO rotační komínová kartáč na čištění komína

Je spolehlivá souprava pro čištění komínů se kterou si rychle a snadno vyčistíte komín. Pravidelným používáním TORNADO PREMIUM setu, zvýšíte účinnost komína a spotřebiče. Vyčištěním nánosu saze v komíně a ve spotřebiči, chráníte svůj dům před hrozbou komínového požáru a ucpáním komína.

Rotační kartáč TORNADO PREMIUM funguje připojením tyče do jakékoli elektrické vrtačky. Štětiny kartáče mají tvar zkrouceného lana. S pomocí velké rotační síly, štětiny odstraní i ten nejodolnější nános v každém komíně a kouřové troubě.

Flexibilita nylonových tyčí a štětin kartáče umožňují Tornádo PREMIUM - setu se přizpůsobit všem typům kouřovodem a komínem. Proto je rotační komínový kartáč vhodný pro čištění komína jakékoliv šířky a tvaru (čtverec, obdélník, kulatý, oválný). TORNADO PREMIUM funguje lépe, než tradiční kovové kartáče a to z důvodu, že štětiny jsou vyrobeny z nylonu a proto nemůže dojít k poškrábání komína ani kouřové roury. Nylonové štětiny dávají rotační kartáči TORNADO PREMIUM pevnost, trvanlivost a jsou chemický odolné.

TORNADO PREMIUM set vám umožní komín vyčistit shora nebo zespodu, stačí vložit kartáč do komína a zapnout elektrickou vrtačku.skladem akce doprava zdarma
top produktZmY4Ym